גילה מילשטיין

מנוסה, חרוצה, אכפתית. אלה רק כמה מן המילים שגילה מתוארת בהן על ידי חברי הצוות שלנו.

גילה מילשטיין הינה אחות מוסמכת אשר למדה בבית הספר לסיעוד בבית החולים "רוטשילד", והתמחתה בסיעוד פסיכיאטרי באוניברסיטת בר אילן. לאחר מכן שירתה כקצינה בצה"ל.

גילה היא מנהיגה פעילה בקהילה הישראלית-אמריקאית ופילנתרופית מוכרת. היא חברת דירקטוריון של מספר עמותות, כולל ה-Israeli-American Education Foundation ו-StandWithUs. גילה היא גם נשיאת עמותת מרונה, ארגון המטפח מנהיגות בקרב סטודנטים פרו-ישראלים בקמפוסים. באמצעות הקרן המשפחתית של אדם וגילה מילשטיין, גילה תומכת במגוון ארגונים פרו-ישראליים נוספים.

גילה הצטרפה לסטנד ביי בשנת 2010 כנשיאת הארגון. לאחר שאיבדה את אמה לסרטן, גילה גילתה את הצורך בארגון כמו Stand By Me, וקיבלה השראה מרוח השליחות וההתנדבות של חבריו. היא החלה להקדיש את זמנה, משאביה, ורשת מכריה על מנת לסייע בצמיחת הארגון. מאז, משפחת Stand By Me גדלה והרחיבה משמעותית את השירותים שהיא מספקת. המעורבות של גילה היא היומיומית, והיא נותנת תשומת לב ואכפתיות לכל חולה שסטנד ביי מי מסייע לו.

לסטנד ביי מי מקום מיוחד בליבה של גילה. היא גאה להיות שותפה פעילה בבניית קהילה שמביאה תקווה וריפוי לאנשים הנלחמים בסרטן ולבני משפחותיהם.