עדויות המשתתפים

ל.ס.

תודה רבה לכם על הכל! אתם שם בשבילי, גם לפעמים מהצד השני של הפלנטה. אתם שם כדי לשמוע אותי מקטרת - "כואב לי, לא נח לי, עשו לי, פגעו בי ועוד" - לא נמאס לכם לשמוע את זה שוב ושוב, בכל פעם כאילו זה חדש. ואז אתם קוראים לי גיבורה. תודה!

פ.י.

צוות יקר שלום, אנחנו רוצים להודות לכן על הנתינה הבלתי מותנית והתמיכה ל [חולה]. אנחנו מעריכים את טוב הלב והעזרה בזמנים הקשים שעברנו. את מלאכיות אמיתיות ובזכותכן, הימים הקשים שעברנו היו קלים ונעימים יותר עבור [חולה] ועבורנו.

ל.ל.

לעולם לא אפסיק להכיר תודה לסטנד ביי מי עבור העזרה שהגישו לי בתקופה שבה אני ומשפחתי הכי נזקקנו לה.

ג.ד.

הצוות המסור שלכם הוא פשוט נהדר, ונתן להורים שלי כל כך הרבה בטחון ורצון להמשיך להילחם. זה מדהים. אין לי מילים להודות על כל שהרמתם את הטלפון ושוחחתם איתם, נתתם תחושה שאכפת לכם, עשיתם כל כך הרבה דברים נפלאים ושאלתם מה עוד ניתן לעשות. גם ביקורי הבית, והזמן שהקדשתם לשבת לשתות איתם כס תה, ולנהל שיחה, אפילו אם רק לחצי שעה, מבלי לבקש שום דבר בתמורה, היו מדהימים.  

ס.ד.

תודה לכם ולצוות המדהים שלכם על כל מה שאתם עושים. נתתם להורים שלי ביטחון להמשיך הלאה זמנים הקשים ביותר של המלחמה במחלה הבוגדנית. אין לי מילים להודות לכם.

ס.ל.

תודה מכל הלב על כל מה שאתם עושים. אנחנו כל כך מעריכים את ארוחות השבת וכל שאר המשאבים והעזרה שאתם מספקים. התמיכה, התפילות והמחשבות החיוביות נותנים לי כח ותקווה במשך התקופה הקשה הזו. באהבה.

א.ב.

אני אסיר תודה על העבודה המבורכת שאת וכל הצוות בסטנד ביי מי עושים.

עדויות המתנדבים

מ.ס.

אני מתנדב עם סטנד ביי מי כבר חמש שנים. שמעתי על הארגון מחבר ומצא חן בעיני הרעיון של לעזור לזולת. כשאתה מגיע לבית של חולה והא מחייך אליך, זה שווה הכל. ראיתי חולה בשוק והיא אמרה בקול רם שסטנד ביי מי נותן לה חיות וכח. זאת עבודה מקודשת שמצריכה הרבה סבלנות, אהבה ונתינה אינסופית.

ב.ל.

אנחנו כולנו משפחה אחת גדולה וכולנו זקוקים אחד לשני. סטנד ביי מי מספקת את המגע האנושי והחמלה ובעזרתה אנחנו מחזקים את תחושת הקהילה וסוללים את הדרך להחלמה.